Almanya ve Avrupa'nin Evlilik ve Arkadslik Sitesini hosgeldin. sitemizde  kendi bölgenden yeni arkadas  bul, ister bayan ister erkek, evlilik ve arkadaslik düsünüyorsan türk chat de sohbet ederek bulabilirsin.
Welcome to Singleturk.com Üye ol!  |  Login
Singleturk tanıtımı

Singleturk.com neden kuruldu?

Singleturk.com kuruluşun nedenleri çok, çünkü Almanya ve Avrupada kendini eş veya arkadaş bulamıyan bekar çok. Biz Singleturk.com kurucuları olarak başka sitelerle uzun senelerde internette tanışma, busluşma, arkadaşlık ve evlenmeyle ilgi çok tecrübe topladık. Bütün bilgilerimizi ve türk olarak da tabi ki bütün örf ve adetlerimizi bu siteye aktardık. Bu site tamamen bir Türk internet kullanıcı için hazırlanmıştır.

Bir Amerikan araştırma ajansına göre bütün dünyada her gün 250.00 insan intentten tanıştığı birisiyle ya evleniyor veya ciddi bir ilişki sürdürüyor. Bunlar ciddi rakamlar, çünkü toplumda, türk toplumunda dahil, başta büyüklermizde „ Internetten evlenilirmi“ diye bir önyargı var. Evet, tanışılır ve evlenilir, hemde bal gibi. Sadece Almanya’ da 2010 senesinde 25.000 -30.000 kişi intetten tanışıp evlenmiş. Kurulan arkadaşlıklar herhalde Milyonları bulur. Sonuçta Chatte veya IM den tanıştığın her insanla buluşmaya mecbur değilsin, karar her zaman senin, geyik arkadaşın olabilir, dert arkdaşın olabilir, amaaa hayat arkdaşın da olabilir. Biz Singleturk.com ile sana çok sayıda Türklerle tanışma imkanı veriyoruz, niyetin ciddi ise, bu aramayı çok detayli yapabilirsin, ister meslek grubu, ister din bağlığlığı veya etnik köken, imkanlar sınırsız. Sen aramak istemiyorsun? O halde senin prensin veya prensesin seni bulsun, belki o sana çok yakın, ve singleturk.com sayesinde aynı caddede oturduğunuzu öğreneceksiniz, ne mutlu bize.

Kısa Tanıtım

Singleturk.com’a üye ol

Üyelik bilgilerini güncelle ve tamamla, fotografını yükle, bir fotograf şansını 10 kat yükseltiyor, fotograflı profiller her zaman ilk sırada gösteriliyor.

Birisiyle irtibata geçmek için sınırsız imkanların var.Ana sayfada şimdi kendi profilini görüyorsun, Şağ tarafından başka üyelerle ilgili önemli bilgilir bulabilirsin.Şimdi bütün online olan üyeleri, doğum günü olanları veya senin profilini bakan üyeleri görebilirsin.

Bir üye aramak için ana menüdeki arama linkine tıkla. Burada hem temel arama hemde ayrıntılı arama yapabilirsin, Ülke, Şehir veya Yaş grubu gibi kriterlerde seçme imkanın var.

Arama sonucu olarak Profil listesi çikiyor.
- O kişiye bir mesaj atabilirsin.
- Wink gönderebilirsin (göz kirpma)
- Favori listene ekliyebilirsin
- Özel Chat’e davet edebilirsin (IM), o kişi online ise
- Videochat yapabilirsin, o kişi online ise
- Ona bir arkadşlık isteyi gönderebilirsin
- Onu bookmarklıyabilirsin

Sitemizde çok sayıda community fonksiyonları var.Profillerden hariç birde chatte ve 3d chatte (üc boyutlu) yeni arakdaşlar bulabilirsin. Ayrica Bloglar, Grublar, Forumlar, Oyunlar, Müsik ve Videolar gibi bölümlerde yeni dostluklar kurmak mümkün.

Arkadaş arayışında sana bol eğlence ve şans dileriz!

Sonraki
Nick: colorium
Yaş: 63
Ülke: Germany
Nick: Börü
Yaş: 37
Ülke: Germany
Nick: necati55
Yaş: 54
Ülke: Germany
Nick: Hueseyin
Yaş: 53
Ülke: Germany
Nick: Musti79
Yaş: 38
Ülke: Germany
Nick: Yesir
Yaş: 29
Ülke: Belgium
Nick: deseo
Yaş: 43
Ülke: Germany