Almanya ve Avrupa'nin Evlilik ve Arkadslik Sitesini hosgeldin. sitemizde  kendi bölgenden yeni arkadas  bul, ister bayan ister erkek, evlilik ve arkadaslik düsünüyorsan türk chat de sohbet ederek bulabilirsin.
Welcome to Singleturk.com Üye ol!  |  Login
Kullanım Şartları

Singleturk.com’a üye olan her kullanıcı aşadaki Kullanım Şartlarını kabul ediyor.1. Konu

Singleturk.com kullanıcılarına bir online tanışma platformu sunuyor, bu siteyi sadece 18 yaşını dolduran kişiler kullanabilir.

2. Giriş

Üye olabilmek için her kullanıcıya bir email adresi, bir nick ve bir şifre lazım. Kullanım Şartlarını kabul etmeden üyelik mümkün değil.

3. Üyelik türleri/ Üye olma

Singleturk.com üye olmak ücretsizdir.
Singleturk.com`da iki Üyelik türü var

Ücretsiz üyelik: Yeni kayıt olan her üye otomatikmen normal ücretsiz üyeliğine geciyor. Ücretsiz üye fotografıi ve yazılı bir profil oluştarabilir. Fonksiyonların kullanımda sınırlama var, ücretsiz üyeler Singleturk.com`un her fonksiyonunu kullanamıyor.

Bayan Üyeler: Bayan Üyeler Singleturk.com`un çoğu iletişim fonksiyonlarını ücretsiz kullanabiliyor, hepsini kullanabilmek için VIP olmaları gerekiyor.

3.1 VIP Üyelik

VIP üyeliği (ücretli) istiyenler için bir ek seçenek. VIP üyeler Singleturk.com´un bütün imkanlarını sınırsız kullanabilir ve aynı zamanda sadece onların kullanabileceği fonksiyonlardan faydalanabilirler.

VIP Üyesi olabilmek için VIP sayfasında 3 seçenekten (1,3 ve 6 aylık) birisini seçip ödeme yapilması gerekiyor.

VIP Üyeliği seçilen zamanın sonunda bitiyor ve otomatikmen uzatılmıyor. VIP üyeliği uzatmak için kullanıci aktif olması gerekiyor.

4. Kullanım Şartları

Siteyi sadece kişisel şahıslar kullanabilir, üyelerin bilgilireyle reklam yapmak yasak, üyelerin mesaj kutularına reklam göndermek yasak.

Irkcı ve Pornokrafik Fotograflar ve Yazılar yasak

Propaganda içerikli parti ve siyaset yazılar yasak.

Herkese açık olan bölümlerde (profil) kişisel bilgiler yayınlamak yasak.(Telefon numarası, adres, E-Mail adres, Facebook veya Skyp isim)

Almanya, Avrupa ve Türkiye’nin kanunlarına haykırı olan, uluslararası kanunları ve anlaşmaları çiğneyen mesajlar yasak.

Bu kurrallara uyulmadıgı taktirde üyelek silinecek. Agır suçlarada yasal sürec başlatılacak.

5. Üyeligi iptal etmek

Üye tarafından: Her kullanıcı üyeligini istedigi zaman bitirebilir, kendi profilini silmesi yeterli olacak.

Singleturk.com tarafından: Singleturk.com kurallara uymayan kullannıcıların üyeligini her zaman silebilir.

6. Gizlilik Politikası

Kullanıcıların kişisel bilgileri tamamen gizli tutulacaktır ve hiç bir ticari amaçla 3. kişi veya kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.

Singleturk.com sitesini ziyaret ettiğinizde, kişisel olmayan bazı bilgiler toplanıp kaydedilebilir. Bu bilgiler içinde, ziyaretinizin zamanı ve süresi, ve sitede ziyaret edilen sayfalar var.

7. Ticari amaçlı reklam

Bu sitede başka şirketler icin reklam yapmak yasak, reklam yapılan firmaların Internetle bağlantısı olmasa bile. Öyle bir reklam tespit edildiği taktirde tazminat EUR 5.000 den başlıyor.

8. Sorumluluk

Kullanıcılardan yapılan yanlış bilgiler için singleturk.com herhangi bir sorumluluk kabul etmez. Bu Internetten gelen hack saldıralırı içinde geçerli.

Nick: b.k....
Yaş: 42
Ülke: Germany
Nick: Börü
Yaş: 37
Ülke: Germany
Nick: Musti79
Yaş: 38
Ülke: Germany
Nick: necati55
Yaş: 54
Ülke: Germany
Nick: Ciyerim
Yaş: 38
Ülke: Germany
Nick: colorium
Yaş: 63
Ülke: Germany
Nick: Yesir
Yaş: 29
Ülke: Belgium