Almanya ve Avrupa'nin Evlilik ve Arkadslik Sitesini hosgeldin. sitemizde  kendi bölgenden yeni arkadas  bul, ister bayan ister erkek, evlilik ve arkadaslik düsünüyorsan türk chat de sohbet ederek bulabilirsin.
Welcome to Singleturk.com Üye ol!  |  Login
En çok sorulan sorular ve cevaplar

Üyelik bedava mı?

Evet, üyelik bedava. Bütün fonksiyonlari bedava kullanabilirsin.Profil bilgilerimi nasıl tamamlayıp günceleştirebilirim?

Ana menü’nin ikinci sırasındaki Profilim linkine tıkliyarak temel, kişisisel ve partner bilgilerini tamamlayıp günceleştirebilirsin.

Sifremi nasıl değiştirebilirim?

Profilini gir, yukarda ayarlar linkini bulacaksın. Ayarlar sayfasının alt kısmında şifreni ve diğer bilgileri değişterbilirsin.

Giriş yapamiyorum, Kullanıcı adım veya şifrem yanlış

Bilgilerini doğru yazdıgından emin ol, Küçük ve büyük yazmaya dikkat et. Eger Kullanıcı adını Büyük Karekterlerle kayit etdiysen, girişi öyle yapman gerekiyor.

Mesaj nasıl alıp gönderebilirim?

Ana menüdeki Mesaj kutuna git. Mesaj kutun bir normal Email hesapı gibi calışıyor, sadece singleturk.com da

Arama nasıl calışıyor?

Ana menüde arama’ya tıkla. Temel aramada partnerini Ülke, Bölge, Sehir ve Ilgi alanını göre ariyabilirsin.Ayrıntılı aramaya tıkladığında aramana Saç rengi, Din, Meslek gibi detay bilgiler ekliyebilirsin.

Favoriler nedir, onları nasıl listeme ekliyebilirim.

Hoşlandığın veya beğendin her kullanıcıyı profilinden favori listene ekliybilirsin, böylece ilerki zamanda kiminli ilgilenmek istediğınii daha kolay seçebilirsin.Her profilde bir sarı yıldiz mevcut, bu yıldıza tıklıyarak kullanıcıyı favori listene ekliyebilrsin, aynı zamanda eklediğin her üye icin bir yorum yazabilirsin. Ekledeğin kişi seni favorin oldugunu bilmiyecek.

Fotograf Kuralları ne?

1. Fotografların büyüklügü 2MB (2000Kb) gecmemeli.

Özelchat (IM) ve Videochat nasıl yapabilirim?

Özel Chat (IM) ve Videochat sadece online olan üyelerle mümkün.Özel chat yapmak için konuşmak istediği üyenin profilinde özel chate tıkla, kendisi isteğini kabul ederse chate bağlanıyorsun.Videochat yapabilmek için webcaminiz olması geriyor.

Benimle ilgilenenleri nasıl görebilirim?

Ana menüdeki Online linkine tıkla. Burda en sağdaki ilgilenlenler linkini tıkla.Burada senin profilini bakan herkeze görebilirsin.

Bir üyeyi Arkadaş listemi nasıl ekliyebilirim.

Her profilde üyenin ismin yanında bir artı işareti görebilirsin, bunu tıkladiğin taktirde.o üyeyi arkadaş isteyi gönderebilirsin, karşi taraf istegini kabul ederse arkadaş oluyorsunuz.

Profilim silindi, neden?

Bunun bir çok neden olabilir.1.Profilinde Email-Adresi, telefon numarası veya ev adresi gibi kişisel biligiler verdin.2.Profiline ırkcı veya prornografik forograflar ekledin.3.Başka üyeleri çok fazla rahatsız ettin.Böyle nedenlerde seni uyarmadan profilin siliyoruz.

Profilimi nasil silebilirim?
Profilim / Hesab bilgilerini düzenle / Profilini sil

Nick: Ciyerim
Yaş: 38
Ülke: Germany
Nick: Musti79
Yaş: 38
Ülke: Germany
Nick: Yesir
Yaş: 29
Ülke: Belgium
Nick: colorium
Yaş: 63
Ülke: Germany
Nick: necati55
Yaş: 54
Ülke: Germany
Nick: b.k....
Yaş: 42
Ülke: Germany
Nick: Hueseyin
Yaş: 53
Ülke: Germany